Penzion Stable se prezentuje na serverech Hotely Penziony, České Ubytování a Ubytování Karlovy Vary

O penzionu STABLE JK

penzion

 Penzion se nachází v Karlových Varech v klidné části města Bohatice s možností krátké procházky do centra Karlových Varů a na kolonádu (cca 20 min.). V blízkosti penzionu je zastávka MHD i několik obchodů. Můžete se těšit na dostatečně velké pokoje zaručující pohodlí v každém ohledu, bohaté služby a zajímavosti v blízkém okolí penzionu.

Ubytování a služby

 Nabízíme dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny malou kuchyňkou s ledničkou, TV se satelitním příjmem a samostatným sociálním zařízením, které je osazeno sprchovým koutem s hydromasáží. K dispozici je vysokorychlostní bezdrátový WiFi neomezený internet. Zajišťujeme bezbariérový přístup. Dále nabízíme možnost parkování přímo na zahradě penzionu. Své domácí mazlíčky (kočku, psa) můžete vzít samozřejmě s sebou.

Stravování

 Při příjezdu si za příplatek 50 Kč/osoba můžete objednat podávání snídaně. V okolí penzionu jsou dobré restaurace a několik obchodů s potravinami.

Aktivity a zajímavá místa

 U nás se rozhodně nudit nebudete! V blízkém okolí je mnoho zajímavých míst. Samozřejmě máte možnost vyzkoušet vyhlášené léčivé prameny i léčebné procedury které Karlovy Vary nabízejí. Dále máte možnost navštívit vyhledávané turistické zajímavosti v Karlových Varech a okolí na které Vám rádi dáme doporučení.